Archiv článků

Arabela

Po zdravotních problémech u Arabely jsme museli přistoupit ke kastraci. V příštích letech se tedy v naší chovatelské stanici nový vrh neuskuteční.
Celý článek

Setkání vrhu A Strakaté packy

Dne 26.11.2016 jsme se setkali s velkou většinou z našeho vrhu A. Malá strakáčata už nám trošku povyrostla a jsou plná elánu:-) Moc Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další setkání, příště snad v plném počtu:-)      
Celý článek

Poděkování

Všechna strakatá mimina už jsou u nových majitelů, doufáme že se co nejdříve naučí poslouchat a s novými páníky si užijí spoustu legrace a krásných zážitků. U nás je nezvyklí klid a byt se pomalu mění v prostor, který vypadá jako lidské obydlí:-) Speciální poděkování patří: Martě za úžasnou...
Celý článek

Poslední foto před odchodem

Ke každému prckovi přidány fotky společně s Belou před odchodem do nových domovů. Do fotogalerie Vrh A na cvičáku přidány fotky z posledního společného řádění:-)
Celý článek

Nové foto

Přidali jsme nové fotky jak k jednotlivým prckům, tak i do fotogalerie Vrh A :-)
Celý článek

Aktualizace fotek a novinky

Dnes proběhla velká aktualizace fotek malých strakáčků. :) Více v záložce CH Strakatá packa - Vrh A.Včera miminka oslavila 3 týdny - takže se z miminek stavájí pořádní psi. Všichni už vidí, slyší a nožičky už je taky poslouchají. V ohrádce začíná být veselo. Hlavně v noci, když je ticho a klid...
Celý článek